Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

BTW BIURO TECHNICZNE WALUSIAKO firmie

  • Bochnia, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce pracy: okolice Bochni

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zakupów zgodnie z potrzebami firmy;
  • Prowadzenie zapytań ofertowych i postępowań zakupowych w zakresie materiałów wykorzystywanych do budowy maszyn;
  • Współpraca z dostawcami firmy, poszukiwanie nowych dostawców, budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych, negocjacje warunków zakupowych;
  • Pilnowanie realizacji zamówień i dostaw materiałów zgodnych z kosztorysem, dokumentacją projektową;
  • Nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem;
  • Weryfikacja faktur zakupowych z zakresem zamówienia;
  • Prowadzenie kartotek materiałowych oraz kartotek dostawców;
  • Raportowanie bezpośrednio do przełożonego

Od kandydata oczekujemy:

  • Chęci i zaangażowania do pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z dostawcami;
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (mile widziana logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, handel, ekonomia);
  • Samodzielności pracy i poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Zdolności do rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia;
  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych, skrupulatności i dokładności;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie - minimum B2;
  • Znajomości systemów ERP;
  • Znajomości pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego – w mowie i piśmie;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabliną pracę w nowoczesnej firmie;
  • Możliwość pracy w zaangażowanym zespole;
  • Możliwość pracy nad zróżnicowanymi projektami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.