Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

WhoohooO firmie

  • Bolesławiec, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych dostawców i pierwsze wizyty celem oceny techniczno-jakościowej
  • prowadzenie negocjacji cenowych
  • redukcja kosztów zakupu, proponowanie rozwiązań rynkowych mających na celu optymalizację kosztów zakupu
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, zbieranie ofert i analizy rynku
  • prowadzenie rozmów handlowych z dostawcą i stawianie wymagań dla dostawcy
    zgodnie z polityką firmy
  • ocena i rozwój dostawców
  • opracowywanie strategii ciągłego doskonalenia dostawców w zakresie:
    Jakości, Usług, Kosztów i Technologii

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
    mile widziana znajomość branży automotive;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Ogłoszenie archiwalne