Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów (BOM)

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zakup surowców zgodnie z istniejącymi potrzebami i polityką firmy,

  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych wobec dostawców,

  • kontakt z dostawcami,

  • udział w pozyskiwaniu nowych dostawców oraz negocjowaniu cen,

  • przygotowywanie raportów,

  • praca w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe, kierunek logistyka lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację (warunek konieczny),

  • dobra znajomość program Microsoft Office,

  • dobra znajomość systemu SAP,

  • znajomość procesów związanych z łańcuchem dostaw,

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • mocno rozwinięte zdolności negocjacyjne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia i możliwość rozwoju,

  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,

  • bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, dofinansowanie na wakacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Jesteśmy częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI), która jest członkiem Taiwan's ASE group posiadającej fabryki w Chinach, na Tajwanie oraz w Meksyku.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy składać w języku polskim i angielskim

Zostań częścią naszego zespołu!