Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

DELLNER BUBENZER POLAND sp. z o.o.

Przemysłowa 6

Bożepole Wielkie (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja wszystkich aspektów procesu zakupowego w łańcuchu dostaw,

  • współpraca z centralnym działem zakupów w Niemczech w obszarze zakupów strategicznych

  • tworzenie i zamykanie zleceń zakupu ( SAP) w oparciu o zdefiniowane zasady i regulacje,

  • stały kontakt z dostawcami, monitorowanie terminów dostaw zgodnie z określonymi zasadami,

  • dbałość o wysoką efektywność i rentowność procesu zakupowego,

  • sporządzanie okresowych raportów i analiz,

  • obsługa reklamacji do dostawcy,

  • obsługa systemu master data (np. danymi podstawowymi dostawcy/materiałów/statusu płatności).

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny – praca w międzynarodowym środowisku

  • doświadczenie w zakresie Zakupów / Logistyki,

  • znajomość systemu SAP lub równoważnego ERP – warunek konieczny

  • znajomość pakietu Office

  • prawo jazdy kat.B

  • umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań i usprawnień oraz zainteresowanie nowymi technologiami będą dodatkowym atutem,

  • analityczny i strategiczny sposób myślenia,

To oferujemy

  • praca w nowej międzynarodowej firmie

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju kompetencji.

O nas

DELLNER BUBENZER jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji układów hamulcowych dla transportu materiałów, dźwigów i podnośników, transportu kontenerów, górnictwa, przemysłu morskiego, offshore, ropy i gazu oraz energetyki wiatrowej.