Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów - branża budowlana

JANOWIEC GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie towaru u dostawców, pilnowanie terminów realizacji zamówień;

  • podtrzymywanie dobrych relacji z dostawcami, zapytania techniczne, reklamacje towaru u dostawcy;

  • ścisła współpraca z działem ofertowania dla tworzenia listy zapotrzebowania materiałowego;

  • analiza i optymalizacja cen zakupu towarów i usług, prowadzenie negocjacji cen i warunków umownych z dostawcami materiałów oraz sprzętów budowlanych;

  • weryfikacja poprawności dokumentów związanych z dostawami, akceptacja merytoryczna faktur zewnętrznych;

  • współpraca z działem księgowości, magazynem i zespołem zarządzania projektami oraz ścisła współpraca z budowami w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw;

  • tworzenie i wdrażanie strategii dla procesów zakupowych i logistycznych.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych;

  • wiedza z zakresu branży budowlanej;

  • dobrą znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi - zarówno wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz;

  • umiejętności analityczne, odpowiedzialność, wysokie zaangażowanie.

To oferujemy

  • możliwość udziału w dużych projektach;

  • wsparcie zespołu;

  • wszechstronny i szybki rozwój kompetencji;

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pacę lub B2B;

  • elastyczne godziny pracy;

  • szansę zdobycia i ugruntowania doświadczenia w zakresie zarządzania kosztami;

  • kafeteryjny system benefitów.

O nas

Janowiec Group jest wielopokoleniową firmą z solidnymi tradycjami. Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami z Polski oraz Europy. Wiemy, że uczciwość i szacunek to jedyna skuteczna droga do nawiązywania trwałych relacji biznesowych. Odpowiadając na potrzeby klientów, wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz zachowujemy najwyższe standardy budowlane. Zwracamy uwagę na każdy detal, tworząc funkcjonalne przestrzenie. Realizujemy projekt od początku do maksymalnie satysfakcjonującego końca.