Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów (branża przemysłowa)

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.

Bielska 49

Mikołów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii Działu Zakupów
  • Negocjowanie cen, warunków umów i składanie zamówień na potrzebne towary
  • Przygotowanie i realizacja spływających zamówień materiałów i usług
  • Optymalizacja kosztów zakupów
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł dostaw
  • Weryfikowanie faktur zakupowych pod kątem merytorycznym i formalnym
  • Kontrola pod kątem formalnym i merytorycznym formularzy zamówień
  • Wystawianie faktur sprzedażowych, korekt oraz not korygujących
  • Wprowadzanie towaru na magazyn
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Wystawianie dokumentów PZ, RW,WZ
  • Przygotowywanie i prowadzenie zestawień płatności dla Prezesa Zarządu Spółki oraz dla Holdingu

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • Znajomość branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w pracy
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków
  • Owocowe wtorki

Benefity

  • owoce

Firma IWAGO-Polska jest częścią międzynarodowej grupy Indutec. Cieszymy się marką wiodącego dostawcy usług dla przemysłu, a wśród naszych klientów – mianem kompleksowego partnera-wykonawcy, o stabilnym rozwoju i głębokich korzeniach w sektorze usług czyszczenia i serwisu.

Stawiając na niezawodność, kompetencje i rozwiązywalność problemów, sami będąc jednocześnie niezawodnym partnerem, stajemy po stronie naszych Zleceniodawców. Naszym celem jest, aby towarzyszyć naszym klientom w wyzwaniach dotyczących procesów budowania wartości i zapewnić im wsparcie w innowacyjnych rozwiązaniach. Robimy to, co najlepsze dla każdego z Klientów!

Specjalista ds. zakupów (branża przemysłowa), Bielska 49, Mikołów