Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów - branża techniczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym. Firma tworzy nowe struktury działu zakupów międzynarodowych. W związku z reorganizacją poszukuje do zespołu 3 osób na nowe stanowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii zakupów.

  • Odpowiedzialność za prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z polityką firmy.

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami.

  • Nadzór nad procesem wyboru oraz oceny dostawców. Analiza rynku dostawców. Dokonywanie wyboru w oparciu o najlepsze warunki.

  • Negocjowanie, renegocjowanie kontraktów zakupowych oraz warunków współpracy z dostawcami.

  • Tworzenie planów oszczędnościowych i strategii zakupowych.

  • Rekomendacja planów optymalizujących, usprawniających w obszarze zakupów.

Wymagania pracodawcy

  • DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ZAKUPÓW W STRUKTURACH MIĘDZYNARODOWYCH JEŚLI:

  • Posiadasz ugruntowane doświadczenie w obszarze zakupów w firmach produkcyjnych o profilu przemysłowym technicznym.

  • Posiadasz doświadczenie w zakupach bezpośrednio produkcyjnych i / lub pośrednio produkcyjnych.

  • Znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie.

  • Znasz pakiet MS Office na bardzo dobrym poziomie.

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym lub pokrewnym.

  • Cenisz sobie stabilną pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

  • Jesteś skuteczna/y w prowadzeniu negocjacji.

  • Cechuje Cię silna orientacja na realizację wyznaczonych celów.

  • Cechuje Cię umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwo nawiązujesz kontakty.

  • Cechuje Cię umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w systemie hybrydowym z przewagą pracy zdalnej. Ze względu na pracę w strukturach międzynarodowych możesz wykonywać ją w zdecydowanej większości zdalnie, a do biura przyjeżdżasz w ustalone dni.

  • Dołączenie do nowej tworzącej się globalnej struktury zespołu zakupów międzynarodowych.

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym.

  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie zasadnicze plus premie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Indywidualny pakiet benefitów dostosowany do Twoich potrzeb. Ze względu na tworzącą się strukturę masz możliwość wskazania interesujących Cię benefitów i firma weźmie to pod uwagę przy tworzeniu ostatecznej oferty pracy.

  • Pracę w międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.

  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery.

  • Udział w prestiżowych projektach.

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

  • Benefity

  • Indywidualny pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy