Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Zakupów - branża techniczna

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.O firmie

  • Skawina, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z konstruktorami, inżynierami w celu realizacji usprawnień projektów
  • Kontakty z podwykonawcami i kooperantami w zakresie obróbki metali
  • Analiza technologii wykonania elementów i kosztów wytworzenia
  • Wysyłanie zapytań ofertowych, wybór najlepszej oferty,
  • Składanie zamówień do dostawców,
  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności towaru z zamówieniem,
  • Zabezpieczanie i przygotowanie sprzętu do wysyłki,
  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych,
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów,
  • Nadzorowanie terminowej realizacji zamówień.
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami zagranicznymi i krajowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej min 3 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność analitycznego myślenia i analizowania danych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Kreatywność oraz asertywność (stanowisko samodzielne )
  • Poczucie zaangażowania i odpowiedzialności
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dokładność, terminowość oraz dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie komunikatywność, nastawienie na współpracę i realizacje celów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne