Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym należy do międzynarodowej grupy PCC działającej w branży chemicznej, energetycznej i transportowej, oferującej produkty na wielu rynkach świata i funkcjonującej w oparciu o standardy najwyższej jakości. W związku z rozwojem firmy- nowymi inwestycjami poszukujemy do działu zakupów osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref.: SZ/PCC/2017

    Zakres zadań:

    • wyszukiwanie dostawców do zakupów strategicznych
    • samodzielne prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków zakupu usług oraz materiałów technicznych
    • udział w inwestycjach prowadzonych na terenie firmy samodzielnie lub we współpracy z przełożonym
    • prowadzenie akcji ofertowych
    • sporządzanie raportów i analiz rynku dostawców

    Oczekiwania:

    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office, znajomość SAP/R3 będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność skutecznego wyszukiwania potencjalnych dostawców oraz negocjowania warunków zakupu
    • samodzielność i doskonała organizacja pracy
    • odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnione obowiązki

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
    • ciekawy zakres obowiązków, który nie polega na planowaniu dostaw, stanów magazynowych itp., ale na negocjowaniu kontraktów i prowadzeniu procesu zakupów od początku do momentu zawarcia umowy
    • brak monotonii i rutyny w pracy (nie ma zakupów powtarzalnych, dlatego wymagamy otwartości w myśleniu i dynamiki w działaniu)
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.