Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Brzeg, Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poligal Polska Sp. z o.o.

    Firma Poligal, czołowy producent folii BOPP w Europie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Brzeg, Skarbimierz (pow. brzeski)

    Obowiązki i odpowiedzialność:

    • planowanie, organizowanie i kontrolowanie dostaw materiałów i surowców niezbędnych do produkcji pod względem terminowym i ilościowym;
    • bieżący kontakt z dostawcami i składanie zamówień;
    • monitorowanie i optymalizacja poziomu zapasów i kosztów zakupowych oraz logistycznych;
    • zarządzanie, aktualizacja i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami zakupowymi;
    • aktualizacja danych w programie ERP;
    • zastępstwo planisty produkcji w czasie jego nieobecności;
    • obsługa procesu reklamacyjnego.

    Wymagania i umiejętności:

    • wykształcenie wyższe, preferowane (techniczne lub ekonomiczne);
    • minimum 2-letnie doświadczenie w  pracy w dziale zakupów/logistyki;
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny);
    • umiejętności obsługi programów komputerowych - szczególnie Excel;
    • doświadczenie w pracy w systemie ERP;
    • pozytywne nastawienie oraz umiejętność ustalania jasnych celów i priorytetów;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • udział w tworzeniu nowego środowiska pracy jak również możliwość aktywnego rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Poligal Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”