Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów - Buyer (branża energetyczna)

Econstruction

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań zakupowych od zapytania ofertowego do zamówienia

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw i realizacją usług, wybór dostawców, określanie terminów płatności oraz nadzór nad ich terminowością

  • Monitorowanie dostaw w zakresie ich kompletności, terminowości i zgodności z zamówieniem

  • Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych

  • Zawieranie umów i długoterminowych kontraktów z dostawcami

  • Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami

  • Analizowanie krajowego i międzynarodowego rynku w celu znalezienia alternatywnych źródeł dostaw i usług

  • Optymalizacja kosztów

  • Sprawdzanie, akceptacja i wprowadzanie faktur zakupowych do systemu ERP

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub zaopatrzenia

  • Znajomość branży instalacji energetycznych, budowlanych lub konstrukcji stalowych

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie tworzenia i negocjowania umów kooperacyjnych

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Osoba samodzielna, która potrafi dobrze zarządzać swoim czasem pracy

  • Osoba komunikatywna

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość zasad pracy w dowolnym systemie ERP

  • Znajomość zagadnień finansowo - księgowych

To oferujemy

  • Wsparcie zgranego zespołu i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy zróżnicowanych i ciekawych projektach

  • Możliwość współtworzenia polityki zakupów w firmie

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia pracy