Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów / Buyer

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. zakupów / BuyerNumer ref.: Numer ref.: LSZ/MBY

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych źródeł dostaw: wybór i walidacja dostawców,
  • nadzór nad realizacją zapytań ofertowych, zamówień i umów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • rozwój i wsparcie procesów logistycznych i zaopatrzeniowych,
  • inicjowanie i wprowadzanie zmian prowadzących do doskonałości operacyjnej i optymalizacji kosztowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyczne, ekonomiczne, techniczne),
  • biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (pożądany poziom B2),
  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne (zwłaszcza obsługa MS Excel),
  • znajomość i obsługa zintegrowanych systemów ERP,
  • dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej oraz w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne