Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie zakupów na potrzeby zakładu,

  • negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu,

  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz porównywanie ofert zakupowych,

  • generowanie i tworzenie zamówień,

  • wyszukiwanie potencjalnych dostawców na rynku polskim i zagranicznym

  • zarządzanie przygotowaniem materiału pod produkcję

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów,

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

  • zdolność analitycznego myślenia

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów

  • chęć rozwoju w nowoczesnej firmie

  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • uprawnienia celne i doświadczenie w tym zakresie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stały rozwój przy użyciu najnowszych rozwiązań technicznych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • stałe dofinansowanie aktywności sportowej,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy