Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan oraz Litwa.

    Naszą aktualną pozycję, potwierdzoną obecnością na wymagających rynkach europejskich oraz wieloma prestiżowymi branżowymi nagrodami, zawdzięczamy zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu dążeniu do doskonalenia produktów spełniających zmieniające się oczekiwania naszych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku
    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Numer referencyjny: 001/PL/Specjalista ds zakupów

    Zadania:

    • prowadzenie analizy rynku dostawców i konkurencyjności ofert,
    • budowanie długofalowej strategii zakupowej,
    • kwalifikowanie, ocena i audytowanie dostawców, całościowe zarządzanie procesem ich wyboru,
    • pozyskiwanie nowych źródeł dostaw,
    • prowadzenie negocjacji z dostawcami,
    • współtworzenie i opiniowanie umów pod kątem warunków handlowych,
    • planowanie i realizacja zakupów w oparciu o plany produkcyjne,
    • kontrolowanie i realizowanie założonego budżetu zakupowego,
    • przygotowywanie raportów i analiz zakupowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki związane z logistyką,
    • wiedza na temat procesów produkcyjnych i zakupowych,
    • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
    • samodzielność, skrupulatność, samodyscyplina, komunikatywność
    • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
    • pracę w dynamicznym i otwartym zespole
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!