Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Zakupów

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNO FOODS Sp. J. Jest liderem w segmencie licencjonowanych słodyczy w Europie Wschodniej i liczącym się dostawcą na rynki Europy Zachodniej. Jesteśmy największym i najdłużej działającym w Polsce i Europie Środkowej dostawcą licencjonowanych słodyczy dla dzieci. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy poszukiwania na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • organizacja procesu zakupowego i jego ścisła koordynacja ze zmiennym zapotrzebowaniem działu produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem reżimu czasowego,
    • optymalizacja cen zakupu opakowań w oparciu o gruntowną wiedzę z zakresu opakowań z folii, papieru i plastiku,
    • renegocjacja warunków dostaw w oparciu o wiedzę z analizy kosztów po stronie dostawców,
    • aktywne poszukiwanie nowych dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i ich wycena)
    • współpraca ze wszystkimi działami w celu identyfikacji potrzeb produkcji
    • kontrola stanów magazynowych i zamówień produkcyjnych pod kątem szacowania potrzeb zakupowych w perspektywie elastycznego funkcjonowania działu produkcji,
    • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
    • utrzymywanie i rozwijanie uczciwych relacji z dostawcami.

    Umiejętności i wiedza:

    • prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
    • rozwinięte i potwierdzone zdolności analityczne i organizacyjne,
    • umiejętności podejmowania decyzji,
    • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
    • wiedza z zakresu kosztów surowców i półproduktów (papier, folia, plastik: wtrysk i termoformowanie),
    • znajomość branży produkcji opakowań.

    Wykształcenie:

    • wyższe kierunkowe (techniczne lub ekonomiczne),
    • minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków,
    • znajomość języka angielskiego.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.