Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Zakupów

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNO FOODS Sp. J. Jest liderem w segmencie licencjonowanych słodyczy w Europie Wschodniej i liczącym się dostawcą na rynki Europy Zachodniej.

    Jesteśmy największym i najdłużej działającym w Polsce i Europie Środkowej dostawcą licencjonowanych słodyczy dla dzieci.

    W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy poszukiwania na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    • negocjacje nowych kontraktów zakupowych,
    • renegocjacja warunków dostaw w oparciu o wiedzę z analizy kosztów po stronie dostawców,
    • organizacja procesu zakupowego i jego ścisła koordynacja ze zmiennym zapotrzebowaniem działu sprzedaży i produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem reżimu czasowego,
    • optymalizacja cen zakupu opakowań w oparciu o gruntowną wiedzę z zakresu opakowań z folii, papieru i plastiku,
    • aktywne poszukiwanie nowych dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i ich wycena),
    • współpraca z działem sprzedaży w celu proponowania nowości produktowych,
    • kontrola stanów magazynowych i zamówień produkcyjnych pod kątem szacowania potrzeb zakupowych w perspektywie elastycznego funkcjonowania działu produkcji,
    • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
    • utrzymywanie i rozwijanie uczciwych relacji z dostawcami.

    Wymagania:

    • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
    • rozwinięte i potwierdzone zdolności analityczne i organizacyjne,
    • umiejętności podejmowania decyzji,
    • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
    • wiedza z zakresu kosztów surowców i półproduktów (papier, folia, plastik: wtrysk i termoformowanie),
    • znajomość branży produkcji opakowań,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne lub ekonomiczne),
    • minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków,
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowa o pracę,
    • przekazanie i wprowadzenie w przejmowane obowiązki,
    • stabilną pracę w sympatycznym zespole.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i kontynuacji zatrudnienia, stosowanie do przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1 (zwanego: „RODO”), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, oraz innych stosownych przepisów prawa.