Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Alumero Metal Components Sp. z o.o.O firmie

Alumero Metal Components Sp. z o.o.

Kluczborska 29

Chorzów

Jesteśmy Spółką z kapitałem zagranicznym, specjalizującą się w obróbce aluminium.

Posiadając szeroki program ukierunkowany specjalnie na potrzeby naszych klientów
z branży przemysłowej, staliśmy się ważną częścią przemysłu obróbki aluminium na rynku europejskim.
Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

  • Wsparcie zakupów jako druga osoba
  • Realizacja procesu zakupu surowców, materiałów bazowych oraz usług
  • Negocjacje zakupowe
  • Redukcja kosztów zakupu
  • Logistyka dostaw i optymalizacja zapasów
  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, zbieranie ofert i analizy rynku
  • Współpraca z dostawcami i reakcja na bieżące problemy
  • Ocena i rozwój dostawców
  • Udział w realizacji projektów zakupowych na poziomie lokalnym i grupowym
  • Analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów
  • Współpraca z działem obsługi klienta, logistyką oraz wydziałem produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie na stanowisku w dziale zakupów
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami i usługodawcami
  • Doświadczenie w negocjacjach zakupowych
  • Doświadczenie w zakresie  zakupu materiałów i usług strategicznych dla procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Mile widziana znajomość systemu ERP
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • Poszukujemy systematycznej, odpowiedzialnej, komunikatywnej i zaangażowanej osoby

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z udziałem kapitału zagranicznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Premie zadaniowe
  • Obiady
  • Szkolenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alumero Metal Components Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Alumero Metal Components Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Kluczborskiej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Alumero Metal Components Spółka z o.o
41-508 Chorzów, ul. Kluczborska 29

Tel. 032/346-17-76

Za wszystkie aplikacje serdecznie dziękujemy.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.alumero.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy