Specjalista ds. zakupów

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma o 40-letniej tradycji, lider w branży zoologicznej na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Chorzów
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w zakupach
  • Mile widziana znajomość branży spożywczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z dostawcami – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw i zarządzania zapasami
  • Znajomość zagadnień importowych
  • Wiedza z zakresu kontroli jakości będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Operatywność, zdolności analityczne, samodzielność i zaangażowanie
  • Praktyczna znajomość MS OFFICE
  • Prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • Bieżące prowadzenie procesów zakupowych
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • Uczestnictwo w odbiorze jakościowym i ilościowym zamówionego towaru
  • Prognozowanie zakupów
  • Aktywne poszukiwanie krajowych i zagranicznych dostawców.
  • Nadzór, ocena i współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień
Oferujemy:
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie wraz z pełnym zakresem świadczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 16 lutego 2017 r.
za pomocą przycisku do aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.