Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Alumero Metal Components Sp. z o.o.O firmie

  • Kluczborska 29, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alumero Metal Components Sp. z o.o.

Kluczborska 29

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zakupów jako druga osoba

  • Realizacja procesu zakupu surowców, materiałów bazowych oraz usług

  • Negocjacje zakupowe

  • Redukcja kosztów zakupu

  • Logistyka dostaw i optymalizacja zapasów

  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, zbieranie ofert i analizy rynku

  • Współpraca z dostawcami i reakcja na bieżące problemy

  • Ocena i rozwój dostawców

  • Udział w realizacji projektów zakupowych na poziomie lokalnym i grupowym

  • Analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów

  • Współpraca z działem obsługi klienta, logistyką oraz wydziałem produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku w dziale zakupów

  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami i usługodawcami

  • Doświadczenie w negocjacjach zakupowych

  • Doświadczenie w zakresie zakupu materiałów i usług strategicznych dla procesów produkcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego / angielskiego

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Mile widziana znajomość systemu ERP

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • Poszukujemy systematycznej, odpowiedzialnej , komunikatywnej i zaangażowanej osoby

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z udziałem kapitału zagranicznego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Premie zadaniowe

  • Obiady

  • Szkolenia

Jesteśmy Spółką z kapitałem zagranicznym, specjalizującą się w obróbce aluminium.

Posiadając szeroki program ukierunkowany specjalnie na potrzeby naszych klientów z branży przemysłowej, staliśmy się ważną częścią przemysłu obróbki aluminium na rynku europejskim.

Przewiń do profilu firmy