Meble VOX

Specjalista ds. Zakupów

Meble VOXO firmie

  • Czarnków

    Czarnków, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień u dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem oraz według wytycznych,

  • Analiza potrzeb zakupowych w systemie SAP,

  • Rejestracja materiałów w systemie,

  • Weryfikacja terminów dostaw,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów (zakupy, zużycie, rotacja),

  • Bieżąca analiza stanów magazynowych oraz rotacji (według asortymentu),

  • Nadzór nad realizacją zawartych umów handlowych,

  • Realizacja procesów zakupowych in-direct,

  • Prowadzenie dokumentacji audytowej

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Biegłość w poruszaniu się po arkuszach i funkcjonalnościach MS Excel,

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP (najchętniej SAP, choć chętnie Cię wdrożymy),

  • Zacięcie analityczne i orientacja na szczegóły,

  • Gotowość do koordynowania kilku tematów równolegle,

  • Umiejętności komunikacyjne - współpraca z Osobami z różnych szczebli wewnątrz organizacji,

  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność w codziennym działaniu,

  • Znajomość języka angielskiego min. komunikatywna (głównie wykorzystywany język pisany)

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

  • Współpracę ze zgranym i stabilnym Zespołem,

  • Zniżki na cały asortyment VOX – idealne, jeśli chcesz wyremontować, urządzić, odświeżyć swoje wnętrze,

  • Dofinansowanie do dalszego rozwoju (szkoły w ramach naszej Grupy, ale nie tylko),

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i ciekawej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Meble VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje