Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców,
  • Zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców,
  • Przygotowywanie zapytań oraz analiza ofert, również pod kątem jakościowym przy współpracy z działem kontroli jakości,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Całościowe nadzorowanie zamówień,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • Monitorowanie rynku dostawców,
  • Współpraca z działami logistyki, produkcji, marketingu i sprzedaży,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakupach,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: handel międzynarodowy, logistyka, transport),
  • Zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy,
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi,
  • Doświadczenie w negocjacjach cen i warunków handlowych,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Specjalista ds. zakupów, Częstochowa