Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

P.P.H. WObit E.K.J.Ober s.c.O firmie

  • Dęborzyce (pow. szamotulski)

    Dęborzyce (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności materiałów i towarów na czas, we właściwej ilości i jakości

  • prowadzenie negocjacji dotyczących cen i warunków dostawy

  • nieustanne doskonalenie relacji z dostawcami

  • kontrola stanów magazynowych i list zamówień, celem możliwie najbardziej precyzyjnego oszacowania potrzeb przedsiębiorstwa w danym okresie

  • poszukiwanie nowych dostawców

  • optymalizacja kosztowa i jakościowa

  • planowanie, organizacja i kontrola procesów zakupowych

  • monitorowanie i analiza rynków zaopatrzeniowych

  • bieżąca współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej - techniczne, ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowe w dziale zakupów w firmie produkcyjnej

  • wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji

  • znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji

  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność

  • znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel

  • zdolności analityczne i organizacyjne, dobre planowanie

  • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • dyskrecja, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista, rzetelność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi

  • zespół zaangażowanych współpracowników, w którym będziesz się czuć ważną jego częścią już od pierwszego dnia pracy

  • pracę w innowacyjnej firmie, przy ciekawych nowoczesnych projektach

  • pracę jednozmianową od 8:00 do 16:00

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

P.P.H. WObit E.K.J.Ober s.c.

Firma WObit mieści się w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w pięknych okolicznościach przyrody. Naszym kluczem do rozwoju, aktualnym od początków firmy do dnia dzisiejszego jest PASJA. To właśnie ona w połączeniu z entuzjazmem naszego zespołu sprawiają, że powstają nowe, innowacyjne rozwiązania, zmieniające świat automatyki.

Przyjazna, rodzinna atmosfera to ważny aspekt, ceniony przez zespół WObit. Szanujemy i lubimy siebie nawzajem i chętnie dzielimy się swoimi zainteresowaniami. Dołącz do nas by tworzyć przyszłość w jak najlepszej jakości.

Przewiń do profilu firmy