Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów / Development

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

  • Adama Mickiewicza 52, Wronki
    Wronki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i realizacja strategii zakupowej dla przydzielonych grup materiałowych

  • Planowanie i prowadzenie procesu usprawniania produkcji u dostawców

  • Analiza potencjału rynkowego dostawców w celu zapewnienia kosztów produkcji adekwatnych do pozycji SEPM oraz sytuacji rynkowej

  • Prowadzenie audytów dostawców

  • Przeprowadzanie prób i testów detali w SEPM i u dostawców

  • Zarządzanie przydzieloną grupą dostawców

  • Obniżanie kosztów materiałowych wyrobów produkowanych przez SEPM w ramach przydzielonych grup materiałowych

  • Zarządzanie ryzykiem poprzez wybór odpowiednich dostawców

  • Zapewnienie realizacji wydziałowych targetów KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego , technicznego lub logistycznego

  • Min rocznego doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

  • Doświadczenia w negocjacjach i umiejętności pracy zespołowej

  • Gotowości do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie– 90% Naszej Kadry Zarządzającej pozyskano w ramach struktur wewnętrznych i awansów

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku umowa na stałe

  • Atrakcyjny system premiowy – premie półroczne

  • Bonus finansowy na Święta

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników

  • Przyjazną atmosferę, nieformalny dress code

  • Prace w młodym zespole

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)

  • Bezpłatny dojazd z Poznania, Lubonia, Szamotuł, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy oraz Czarnkowa

  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pikniki rodzinne