Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Skarbimierzu koło Brzegu – woj. opolskie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Skarbimierz koło Brzegu Opolskiego

    Opis stanowiska:

    • Zapewnianie ciągłości dostaw do produkcji poprzez zakup materiałów i komponentów
    • Realizowanie zakupów poprzez wysyłanie zamówień, monitorowanie i planowanie dostaw
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami
    • Prowadzenie negocjacji zakupowych
    • Optymalizacja kosztów zakupów
    • Nadzór nad terminowością i jakością dostaw
    • Sporządzanie kosztorysów, raportowanie, analiza kosztów, realizowanie wyznaczonych planów, kontrola realizacji zamówień
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (telefon, e-mail)
    • Wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość, energiczność , umiejętność negocjacji
    • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Nowe wyzwania i brak rutyny
    • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • Pakiet świadczeń pracowniczych
    • Współpracę w miłej atmosferze

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Donaldson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.