Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Spółka z o.o.O firmie

6 000 brutto / mies.
  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie strategii działu zakupów

  • optymalizacja kosztów

  • prowadzenie dokumentacji zamówień

  • wybór dostawców

  • negocjowanie warunków umów

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Symfonia Handel lub innego programu handlowo magazynowego

Mile widziane

  • znajomość branży elektrycznej

  • Prace na podobnym stanowisku 1 rok

To oferujemy

  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Prowizyjna

  • Wynagrodzenie: Do 6 000,00zł miesięcznie (brutto)

  • Harmonogram pracy: 8 godzin dziennie, Dzienna zmiana

  • Wynagrodzenie dodatkowe: Prowizja

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Spółka z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą ponad 18 lat w branży automatyki przemysłowej.

Poszukujemy osób, które chcą zainwestować we własny rozwój i aktywnie uczestniczyć w budowaniu naszej marki.

Przewiń do profilu firmy