Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

REM ELBLĄG SP Z O OO firmie

REM ELBLĄG SP Z O O

aleja Grunwaldzka 106A

Elbląg

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, która od ponad 25 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów oraz serwisu w celu utrzymania ciągłości produkcji oraz ruchu linii technologicznych i maszyn.

Cenimy relacje, kompetencje, elastyczność i jakość.

Dołącz do nas!

Jeśli masz doświadczenie w analizie potrzeb w zakresie wielkości zakupów oraz stanów magazynowych, dobrze czujesz się w rozmowach z dostawcami, a wdrażanie usprawnień w łańcuchu dostaw nie stanowi dla Ciebie problemu, to koniecznie przeczytaj nasze ogłoszenie. A jeśli do tego jesteś dobrze zorganizowany, systematyczny i uważny, a dodatkowo spełniasz poniższe wymagania to koniecznie musimy się poznać.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • analiza potrzeb w zakresie wielkości zakupów oraz stanów magazynowych
  • klasyfikacja zakupów
  • odpowiedzialność za zakup materiałów bezpośrednich i pośrednich,
  • monitorowanie ryzyka i zdolności dostawców, harmonogramów dostaw,
  • odpowiedzialność za realizację zamówień przez dostawców w celu wsparcia projektów realizowanych u Klienta,
  • współpraca z innymi działami firmy, m.in. z sprzedaż, logistyka, marketing,
  • poszukiwanie i realizacja najkorzystniejszych możliwości zakupu zapotrzebowania zgłaszanego przez inne działy
  • szczegółowa i ciągła weryfikacja dostawców – nowych i aktualnych (status prawny, podatkowy i inne). Prowadzenie bieżącej oceny dostawców
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcą w trakcie jej trwania
  • uczestnictwo w projektach, mających na celu pozyskiwanie alternatywnych źródeł dostaw
  • ustalanie warunków współpracy z nowym dostawcą: cena, warunki dostawy, warunki płatności
  • wdrażanie usprawnień w łańcuchu dostaw,

WYMAGANIA

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • wiedza z zakresu strategicznego zaopatrzenia, łańcucha dostaw, produkcji i zakupów operacyjnych,
  • doświadczenie w branży technicznej będzie atutem
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość systemu Symfonia będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność w radzeniu sobie w środowisku międzynarodowym,

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpraca z międzynarodowymi koncernami,
  • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy
  • pracę w ciekawym, dynamicznym zespole z ludźmi nastawionymi na rozwój i współpracę,
  • odpowiednie wdrożenie oraz wsparcie rozwoju umiejętności,
  • dostęp do bazy wiedzy, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zebranie doświadczeń i awans,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne