Specjalista ds. Zakupów Energii Elektrycznej i Paliwa Gazowego

"ENERGY SOLUTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Energy Solution Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie energii elektrycznej i gazu ziemnego. Doradztwo obejmuje obszar merytoryczny, finansowy oraz prawny. Firma świadczy usługi dla klientów biznesowych, takich jak zakłady produkcyjne, sklepy, sieci handlowe, deweloperzy, banki oraz podmiotów z sektora finansów publicznych.

Specjalista ds. Zakupów Energii Elektrycznej
i Paliwa Gazowego

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Prowadzenie procesów zakupowych energii elektrycznej oraz gazu ziemnego
  • Negocjowanie warunków umów, weryfikacja rozliczeń
  • Realizacja zakupów z wykorzystaniem aplikacji i systemów zewnętrznych
  • Analiza otoczenia rynkowego
  • Budowanie relacji ze sprzedawcami energii elektrycznej i gazu ziemnego

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe, a w szczególności absolwenci oraz studenci ostatnich roczników studiów (preferowany kierunek: ekonomia, finanse)
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego w mowie i piśmie
  • Zaawansowane umiejętności praktyczne w zakresie pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży energetycznej lub w dziale zakupów
  • Wiedza z zakresu rynków energii elektrycznej, gazu ziemnego, praw majątkowych (kolorowe certyfikaty)

Co oferujemy?

  • Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Energy Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Administrator), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aktualnie widniejącym w rejestrze przedsiębiorców KRS lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: [email protected]

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy