Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Algeco Polska Sp. z o.o. O firmie

Algeco Polska Sp. z o.o.

Budowlanych 17

Gdańsk

Algeco to wynalazca i światowy lider konstrukcji modułowych. Algeco jest obecne w 22 krajach. W Polsce (od 1998 roku) w 6 oddziałach: Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.   Innowacyjne rozwiązania modułowe Algeco znajdują zastosowanie u ponad 31 000 klientów, m.in. w przemyśle, w branży budowlanej, przy organizacji eventów oraz jako biura, placówki edukacyjne czy handlowe. Około 235 000 modułów jest wynajmowanych za pośrednictwem sieci w ponad 150 lokalizacjach.

Dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale i wyposażenie: Serwis 3600 gwarantuje naszym klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Masz umiejętności i sprawia Ci satysfakcję proces zakupów i negocjowanie z dostawcami? Być może to właśnie Ciebie szukamy do zespołu.

Obecnie w Centrali naszej firmy w Gdańsku poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk - Kokoszki

ZADANIA

  • Realizowanie strategii działu zakupów.
  • Negocjowanie warunków umów,
  • Przygotowanie i realizacja spływających zamówień materiałów i usług,
  • Optymalizacja kosztów zakupów,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu zamówień,
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł dostaw.
  • Budowanie i rozwój portfolio dostawców
  • Uczestniczenie w tworzeniu lub aktualizacji obowiązujących procedur.
  • Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz.

WYMAGANIA

  • Preferowane wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym, ekonomicznym
  • Doświadczenie w procesie zakupów, najchętniej  w firmie o profilu B2B
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel
  • Znajomość Navision stanowić będzie dodatkowy atut
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Wysoka kultura osobista, etyka zawodowa oraz komunikatywność
  • Samodzielność  i dobra organizacja pracy
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania

OFERUJEMY

  • Pracę w międzynarodowej firmie o rozproszonych strukturach
  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń : m.in. prywatną opiekę medyczną, grupowego ubezpieczenia na życie, Multibenefit system, świadczenie wakacyjne
  • Możliwość elastycznego rozpoczynania godzin pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

W przypadku chęci wzięcia udziału w procesie rekrutacji podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1502) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Podanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż wynikający z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne. W takim przypadku prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: "Wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez Algeco Polska Sp z o.o.,  zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne