Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: Spe/26/11/2020/JO-SSC&BPO

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu zakupu materiałów zgodnie z potrzebami firmy
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw, przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Bieżący kontakt z klientami zagranicznymi
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień i terminowości dostaw
  • Stała współpraca z innymi działami
  • Wprowadzanie i rejestracja zmian do systemu SAP
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Doświadczenie w obszarze zakupów
  • Umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie
  • Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat) – pierwsza na okres próbny - kolejna na czas nieokreślony
  • Rozwój i zdobycie doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie grupowe, wewnętrzne i zewnętrzne certyfikowane szkolenia)
  • Praca zdalna, po zakończeniu pandemii praca hybrydowa 1-2 dni w tygodniu w siedzibie firmy w Bydgoszczy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne