Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.

Bysewska 27

Gdańsk

Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Zakres obowiązków:

  • analiza rynku, szukanie nowych dostawców, negocjowanie warunków współpracy, zawieranie umów
  • prowadzenie procesów zakupowych na rynkach: krajowym i międzynarodowym, w tym z Dalekiego Wschodu, wraz z organizacją transportu i prowadzeniem dokumentacji zakupu
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych u dostawców
  • zapewnienie terminowości dostaw
  • zarządzanie poziomem zapasów
  • poszukiwanie rozwiązań dla optymalizacji kosztowych, jakościowych i środowiskowych

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie, poparte praktyczną wiedzą w zakresie samodzielnego prowadzenia zakupów w firmach produkcyjnych – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe – logistyka, zarządzanie produkcją, elektrotechnika, elektronika
  • zdolności analityczne
  • umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakupach w branżach technicznych: komponenty elektroniczne, elektrotechniczne, metalowe
  • doświadczenie w handlu z kontrahentami z Dalekiego Wschodu
  • doświadczenie w planowaniu produkcji
  • znajomość systemu Sage Symfonia ERP Handel.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie należącej do czołówki firm sektora Security
  • jasno postawione cele oraz samodzielność w działaniu
  • atmosferę sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją
  • dofinansowanie do opieki medycznej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Ogłoszenie archiwalne