Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Gi Group

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta z firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku logistycznym
  • doświadczenia w obszarze zaopatrzenia, zakupów, zarządzania zamówieniami, planowania lub łańcuchu dostaw
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu ERP
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • samodzielność, systematyczność i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów oraz szkoleń

Zakres obowiązków:

  • składanie zamówień u dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem oraz według wytycznych
  • zapewnienie dostępności materiałów produkcyjnych
  • terminowe wprowadzanie danych zamówieniowych, nowych kontrahentów, indeksów towarowych (praca z systemem ERP)
  • nadzór nad harmonogramem realizacji zamówień, wyjaśnianie rozbieżności i aktualizacja planu dostaw w systemie
  • kontrola i zatwierdzanie faktur zakupu oraz wyjaśnianie rozbieżności z dostawcami
  • prowadzenie negocjacji zakupowych
  • dokonywanie cyklicznej oceny dostawców
  • optymalizowanie kosztów związanych z dostawami

Ogłoszenie archiwalne