Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakup i aktywne poszukiwanie nowych źródeł dostaw, usług zewnętrznych lub sprzętu (narzędzia, maszyny, wyposażenie)

  • Negocjacje handlowe (dostawcy krajowi i zagraniczni)

  • Aktualizacja polityk zakupowych

  • Kontrola, optymalizacja i planowanie poziomu zapasów magazynowych.

  • Planowanie dostaw oraz nadzorowanie zamówień do dostawców

  • Obsługa reklamacji

  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów z dostawami

  • Audytowanie dostawców w tym nadzór w procesie doskonalenia dostawców

  • Inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających

  • Udział w doskonaleniu procesów zaopatrzeniowych

  • Przygotowywanie prezentacji, analiz i raportów

  • Monitorowanie realizacji planów sprzedaży i zakupów

  • Wsparcie grup projektowych dotyczących zagadnień zakupowych adresowanych z działu Badań i Rozwoju, Inżynierii oraz innymi działów firmy

  • Parametryzacja systemu ERP

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu planowania materiału i produkcji

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze zakupów również w charakterze inżyniera rozwoju dostawców

  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji z dostawcami

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Proaktywne nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Otwartość na zmiany i chęć zdobywania nowych umiejętności

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (inżynier)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, biurze R&D, zakupach części zamiennych lub na stanowisku Inżyniera Jakości Dostawców

  • Znajomość rynku komponentów elektronicznych, mechanicznych, tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw

  • Znajomość od strony praktycznej metody planowania materiału (MRP, ROP, EOQ, ABC itd.)

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz w wykorzystaniu narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, FMEA itd.)

  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością

  • Wysokie umiejętności w zakresie organizacji pracy w tym planowania zadań i ich koordynacji

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP, w szczególności Sage X3

  • Biegłość w praktycznej znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt

  • Kosz pełen owoców i warzyw 2x w tygodniu

  • Pracę w miejscu, w którym cenimy siebie nawzajem i lubimy, gdy ktoś „wpada na pomysł”

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w zespole odpowiadającym za cały łańcuch dostaw

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i współudział w tworzeniu pionierskich rozwiązań zmieniających świat

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online

3

Spotkanie w biurze - część zadaniowa

4

Decyzja

Medicalgorithmics S.A.

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidysplinarnej grupie badaczy i developerów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Rolą naszego zespołu jest zapewnienie materiału i ciągłości produkcji. Pracujemy nad tym, aby nasz produkt docierał do wszystkich klientów zgodnie z zamówieniem i na czas. Staramy się proaktywnie podchodzić do problemów i ściśle ze sobą współpracować. Cechuje nas poczucie humoru z dystansem do siebie oraz skrupulatność. Do naszego zespołu szukamy osoby, która oprócz umiejętności mądrego wydawania pieniędzy, będzie potrafiła współpracować z pracownikami naszej firmy, jak i również dostawcami. Chcielibyśmy wspólnie budować zgrany zespół, wspierający się w codziennych obowiązkach.