Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji.  Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. zakupówNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:

  • Realizacja zadań zakupowych zgodnie z planem sprzedażowym i planem produkcji
  • Codzienny kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi – spotkania, audyty
  • Prowadzenie i analiza optymalnych rozwiązań w zakresie zakupów dla powierzonego obszaru
  • Monitorowanie i optymalizowanie stanów magazynowych
  • Organizacja i zlecanie transportów dostaw od dostawców surowców i usług
  • Kontrola poziomu realizacji jakości, terminowości dostaw, wyjaśnianie niezgodności

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe lub techniczne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodny kontakt biznesowy
  • Zaawansowana obsługa programu Excel
  • Umiejętność obsługi programów klasy ERP
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej, umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów w realizacji zadań, zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny parking
  • Stołówka, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy

Ogłoszenie archiwalne