Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

VECTOR sp. z o.o.

  • Krzemowa 6, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krzemowa 6

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja oraz operacyjna obsługa składanych zamówień

  • Monitorowanie i uzgadnianie z dostawcą przebiegu, formy oraz terminów dostaw

  • Zapewnienie prawidłowości i kompletności dokumentacji zakupowej

  • Wprowadzanie nowych dostawców do systemu oraz zakładanie indeksów towarowych

  • Przyjmowanie dostaw do magazynu

  • Nadzór i monitorowanie stanu zapasów magazynowych

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami

  • Współpraca z działami wewnątrz organizacji i informowanie o statusie otwartych zamówień

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, pozwalające na nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z dostawcami (w zakresie logistyki i procesu zamówień)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie, Administracja lub pokrewne)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiający komunikację mailową z dostawcą

  • Dokładność, systematyczność, działanie według uzgodnionych reguł

  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów operacyjnych

To oferujemy

  • Duża samodzielność działania

  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem technologicznym

  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • biuro w zaciszu natury

  • webinary well-being

  • hybrydowy model pracy

  • świętowanie jubileuszy

  • zespół muzyczny