Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

STESAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

  • Chwaszczyńska 133A
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

STESAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Chwaszczyńska 133A

Gdynia

     Jesteśmy firmą inżynierską. Istniejemy na rynku od 30 lat. Naszą główną specjalizacją są systemy w branży intralogistycznej. Zatrudniamy 60 osób. Naszymi klientami są firmy z całego rynku europejskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:

  • współpraca z dostawcami towarów i usług,
  • budowanie i rozwój sieci niezawodnych dostawców lokalnych i międzynarodowych,
  • negocjowanie cen oraz warunków dostaw,
  • działania nakierowane na optymalizację kosztów zakupów,
  • przygotowywanie wycen materiałów i usług do zapytań ofertowych,
  • przygotowanie i realizacja zamówień materiałów i usług,
  • opisywanie dokumentów, wprowadzanie ich do systemu,
  • ścisła współpraca z magazynem,
  • prowadzenie monitoringu procesów zakupowych,
  • uczestniczenie w tworzeniu lub aktualizacji obowiązujących procedur.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży automatyki przemysłowej),
  • doświadczenie w pracy w systemie ERP,
  • zdolności organizacyjne i analityczne,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i umiejętności komunikacyjne,
  • orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania,
  • punktualność, sumienność, elastyczność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do karty multisport.

Ogłoszenie archiwalne