Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

My Center S.AO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i procesowanie zamówień

  • Nadzór nad terminowością realizacji zamówień

  • Stała korespondencja w języku polskim i angielskim z dostawcami

  • Monitorowanie po-sprzedażowe stanu produktów i ich rotacji

  • Pomoc przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek

  • Kreowaniu podległej kategorii produktów oraz jej rozwój w oparciu o wypracowaną strategię

  • Wsparcie techniczne dla klientów oraz wewnętrznych działów firmy

  • Ścisła współpraca z szefem działu zakupów

Nasze wymagania

  • Pracowitość i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Mile widziana znajomość rynku RTV / AGD / GSM / IT lub rynku meblarskiego

  • Zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analizy i interpretacji danych

  • Mile widziana znajomość Pakietu Office (zwłaszcza programów: Word, Excel, Power Point)

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

My Center S.A

MY CENTER S.A. jest znanym i cenionym, pracodawcą. Posiadamy ogólnopolską dynamicznie rozwijającą się w branży AGD RTV sieć sklepów oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych.

Przewiń do profilu firmy