Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

  • Kujawska 102, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kujawska 102

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. Zakupów odpowiada za planowanie, realizację i nadzór procesu zamówień na surowce i towary w sposób, który zapewni zgodność z określonymi wymaganiami jakościowymi oraz obowiązującymi przepisami prawa.

ZAKRES ZADAŃ

- planowanie, realizacja i nadzór procesu zamówień na surowce i towary (surowce, opakowania, materiały marketingowe oraz wyroby gotowe przeznaczone do odsprzedaży)

- analiza prognoz zakupowych, optymalizacja zamawianych ilości i poziomu zapasów oraz realizacja zakupów zgodnie z obowiązującymi procedurami

- współpraca z agencją celną w zakresie komplementowania i weryfikacji dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia odprawy celnej

- zarządzanie dostawcami: monitorowanie, raportowanie i ocena działalności dostawców, rozwój dostawców, spotkania przeglądowe, negocjowanie umów, dokumentowanie procesu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane branże: olejowa, chemiczna lub paliwowa)

  • dobra znajomość j. angielskiego (umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów biznesowych)

  • umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy własnej, analitycznego myślenia, wyszukiwania i selekcjonowania informacji

  • znajomość przepisów dotyczących obrotu towarami objętymi podatkiem akcyzowym i/lub znajomość systemu SAP R-3 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet dodatków pozapłacowych w ramach ZFŚS (m. in. dofinansowanie do wypoczynku, karta multisport), ubezpieczenia grupowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, praca w przyjaznym zespole pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Pełna treść informacji oraz formularze zgód będą dostępne w trakcie aplikowania.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.