Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

OTTO Work Force Solutions

  • Gniezno, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta, producenta wyrobów cukierniczych, poszukuje osoby na stanowisko:

Naszym Klientem jest znany polski producent wyrobów cukierniczych, który odnosi sukcesy nie tylko w rodzimym kraju nad Wisłą ale również jest wysoce cenioną marką za granicą. Jest to firma rodzinna, która od 45 lat działa na polskim rynku słodyczy, łączy tradycję z nowoczesnością, co ma odzwierciedlenie zarówno w produkowanych wyrobach jak i w środowisku i atmosferze pracy. Jeśli masz doświadczenie i umiejętności negocjacyjne, które chcesz rozwijać w nowym środowisku, lubisz samodzielność i swobodę działania, jesteś otwarty oraz komunikatywny koniecznie prześlij nam swoją aplikację.

Zadania, które na Ciebie czekają:

Zakup surowców, opakowań i materiałów technicznych,

wybór dostawców w zakresie zakupu produktów i materiałów niezbędnych do produkcji i funkcjonowania firmy,

Zarządzanie bazą dostawców i standardami współpracy z nimi, negocjacje cen

Optymalizacja procesów zakupowych,

Analiza rynku i trendów cenowych.

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie (min. B2),

Prawo jazdy kat. B,

Dobra znajomość pakietu MS Office,

Samodzielność w podejmowaniu decyzji i bardzo dobra organizacja pracy,

Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (wizyty u dostawców, targi)

Oferujemy Ci:

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę bezpośrednio u Naszego Klienta oraz narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon),

Pracę w elastycznych godzinach (8-16 lub 7-15),

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju,

Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO

Ogłoszenie archiwalne