Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

HRE Sp. z o.o. O firmie

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego Klienta – firmy rodzinnej produkującej i sprzedającej słodycze poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • prowadzenie i koordynacja procesów zakupowych w firmie
  • utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami
  • negocjowanie warunków dostaw
  • analiza zasobów firmy
  • przygotowywanie bieżących raportów

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność działania pod presją czasu i terminów
  • pozytywne nastawienie

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń z ZFŚS

Ogłoszenie archiwalne