Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

4flower Sp. z o.o.O firmie

  • Góraszka (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

4 Flower Sp. z o. o. to polska rodzinna firma handlowa, która istnieje na rynku od 2010 r., wyspecjalizowana jest w obsłudze sieci handlowych DIY jak i spożywczych oraz centrów ogrodniczych. Kompozycje tworzymy wykorzystując rośliny i różnorodne opakowania ze szkła, wikliny, drewna, metalu oraz materiałów dekoracyjnych, zawsze pamiętając o najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie.

Opis stanowiska:

  • Terminowa realizacja planów zakupów;
  • Czynne pozyskiwanie ofert i sprawdzanie jakości proponowanych produktów;
  • Terminowość  dostaw zamawianego asortymentu oraz realizację zobowiązań wynikających z zawartych umów handlowych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji ze strategicznymi dostawcami i nawiązywanie nowych kontaktów;
  • Terminową realizację i skuteczne egzekwowanie reklamacji;
  • Udział w targach branżowych;
  • Obsługa systemów zakupowych;
  • Raportowanie wyników na potrzeby firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Znajomość roślin oraz rynku ogrodniczego będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra umiejętność obsługi MS Office, w szczególności znajomość Excel,
  • Prawo jazdy kat B;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Komunikatywność, kreatywność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która stawia na rozwój;
  • Pracę z ludźmi z pasją;
  • Kartę MultiSport;
  • Szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne