Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

Federal-Mogul Gorzyce Sp.z o.o.O firmie

Federal-Mogul Gorzyce Sp.z o.o.

Odlewników 52

Gorzyce (pow. tarnobrzeski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zakup materiałów i usług na potrzeby wydziałów produkcyjnych i pomocniczych
  • Wsparcie projektów zakupowych na poziomie centralnym
  • Projekty oszczędnościowe i produktywnościowe czyli aktywne poszukiwanie możliwości obniżania kosztów
  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie zakupami, logistyka, zarządzanie materiałami
  • Doświadczenie w pracy w zakupach w branży motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna, asertywna osobowość
  • Bardzo dobra komunikacja na wszystkich poziomach
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje finansowane przez pracodawcę
  • Sympatyczną i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość połączenia pracy z biura i zdalnej
  • Proces wdrożenia na nowym stanowisku

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • wyprawka dla dziecka

Specjalista ds. zakupów, Odlewników 52, Gorzyce (pow. tarnobrzeski)