Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów - Handlowiec

Cronimet PL Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu z branży recyklingu metali,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. śląskie, woj. opolskie, woj. małopolskie

Obowiązki:

  • Zakup złomu na terenie Polski południowej
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych kontrahentów – dostawców złomu
  • Negocjowanie warunków transakcji, przygotowywanie ofert cenowych i koordynacja ich realizacji
  • Budowanie dobrych, długofalowych relacji z obecnymi i nowymi kontrahentami
  • Bieżący nadzór nad terminową i ilościową realizacją zawartych zamówień
  • Stała współpraca z pracownikami Back Office, w tym dbałość o sprawny i pełny przepływ informacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku technicznym (metalurgia)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w branży złomowej (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy, telefon służbowy)
  • Miłą oraz przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia
  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cronimet PL Sp. z o.o., Kłopot 10A, 88-100 Inowrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cronimet PL Sp. z o.o., Kłopot 10A, 88-100 Inowrocław. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [email protected]
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (Art. 6, ust. 1, lit. a). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres obowiązywania wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy