Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów home decor

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

BBK S.A. – właściciel marki home&you

Azymutalna 11

Gdańsk

Jesteśmy miłośnikami wnętrz w dobrym stylu. Lubimy mieć swój udział w dodawaniu im elegancji, funkcjonalności, wprowadzaniu niezwykłego nastroju. Właśnie dlatego od ponad 20 lat dostarczamy produkty, które podkreślaj wyjątkowy charakter domu.

Oferujemy pracę pełną wyzwań i inspiracji do ciągłego rozwoju.
Chcesz z nami tworzyć piękne produkty dla marki home&you i być ich pierwszym użytkownikiem?
Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Gdańsk

GŁÓWNE ZADANIA:

  • współudział w tworzeniu i rozwoju nowych produktów,
  • negocjacje kontraktów handlowych m.in. cen, warunków płatności, terminów dostaw,
  • utrzymanie partnerskich relacji ze stałymi dostawcami,
  • ofertowanie - poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców oraz produktów na całym świecie,
  • realizacja zamówień w ramach wyznaczonego budżetu oraz planu asortymentowego,
  • wsparcie w budowaniu i realizacji strategii zakupowej (optymalizacja dostawców i kosztów),
  • zapewnienie terminowości dostaw,
  • zarządzanie danymi dostawców, produktowymi oraz zamówieniami w bazach i systemach,
  • udział w projektach w obszarze zakupów,
  • udział w delegacjach.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w zakupach operacyjnych minimum 2 lata,
  • doświadczenie w zakupach strategicznych będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami międzynarodowymi,
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w roku),
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • zdolności analityczne,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • podejmowanie inicjatyw mających na celu optymalizację kosztów zakupowych,
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej.

ZAPEWNIMY TOBIE:

  • atmosferę jak w „home”,
  • współpracę z dostawcami z całego świata,
  • dostęp do produktów zanim pojawią się w sklepach,
  • wpływ na przebieg całego procesu zakupowego oraz finalny wygląd produktu, który trafia na półki salonów home&you,
  • współpracę z obszarami całego łańcucha dostaw,
  • wykorzystanie języka angielskiego w codziennej pracy,
  • nowe wyzwania w obszarze, w którym każdy dzień jest inny,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wsparcie na starcie od całego zespołu,
  • dobrze skomunikowaną lokalizację – znajdujemy się kilka minut od stacji PKM Port Lotniczy.

A PONADTO:

  • umowa o pracę
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia na życie
  • jasna ścieżka kariery
  • w pełni wyposażone stanowiska pracy
  • home office
  • program poleceń dla pracowników
  • kupony rabatowe
  • bezpłatne napoje dla pracowników
  • bezpłatny parking
  • bądź sobą!

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne