Specjalista ds. zakupów i administracji

GS Engineering & Construction Corp. S.A.O firmie

4 500‐7 000 zł brutto / mies.
  • LG Electronics 1
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

GS Engineering & Construction Corp. S.A.

LG Electronics 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

GS E&C jest południowokoreańską firmą budowlaną działającą w ponad 20 krajach. W Polsce. GS E&C było odpowiedzialne za budowę fabryk dla LG CHEM między 2005 a 2010 rokiem. Obecnie jest generalnym wykonawcą rozbudowy fabryki baterii do samochodów elektrycznych w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.gsenc.com

Zadania i obowiązki:

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • organizacja floty samochodowej,
  • obsługa związana z zakupami, wyposażeniem i eksploatacją biura,
  • zarządzanie inwentarzem firmy, optymalizacja kosztów,
  • organizowanie zakwaterowania personelu zagranicznego krótko i długoterminowego (głównie pracownicy z Korei),
  •  organizowanie wyjazdów służbowych (hotel, bilety lotnicze),
  • obsługa korespondencji i cateringu pracowniczego,
  • wsparcie administracyjne inwestora, kierownika projektu i innych zespołów współpracujących przy projekcie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (stawka wynagrodzenia do negocjacji w zależności od doświadczenia)
  • dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, sumienność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Co oferujemy?

  • Praca w zagranicznej firmie
  • Umowa o pracę na czas określony 2-2,5 roku
  • Prywatna opieka medyczna, śniadania i lunch (catering), telefon służbowy, laptop i inne niezbędne do pracy narzędzia
  • CV języku angielskim z załączoną klauzulą RODO prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj
  • Więcej informacji pod numerem telefonu 532 260 289, więcej o firmie na stronie: http://www.gsenc.com/en/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy