Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i administracji

IMA TECHNIK SP Z O OO firmie

  • Warszawska 312g, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IMA TECHNIK SP Z O O

Warszawska 312g

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu zakupów materiałów do produkcji

  • Organizacja transportu zamówień klientów wg planów wysyłek

  • Nadzór nad prawidłową realizacją złożonych zamówień do dostawców

  • Bieżące rejestrowanie w systemie MRP ruchów magazynowych

  • Wsparcie przy przygotowaniu ofert i wycenie produkcji

  • Przygotowywanie dla działu księgowości miesięcznych zbiorów dokumentów

  • Okresowa kontrola zgodności stanów magazynowych

  • Archiwizacja dokumentów, wsparcie przy pozostałych pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Język angielski i/lub niemieckim w mowie i piśmie

  • Znajomość i swobodne posługiwanie się Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość oprogramowania ERP będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności analityczne i bardzo dobrą organizacje pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju

  • Dużą swobodę przy wykonywaniu zadań oraz bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowym młodym zespole

IMA Technik to nowoczesne podejście do outsourcingu procesów produkcyjnych i zakupowych. Oferujemy usługę tzw. przedłużonej fabryki („extended factory”).

Zajmujemy się produkcją kontraktową części/modułów maszyn wraz z kompleksowym zarządzaniem łańcuchem dostaw, global sourcingiem oraz inżynierią kosztową.

Przewiń do profilu firmy