Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Administracji

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin ZielarskichO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych zamówień,

  • Składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,

  • Weryfikacja i rozliczanie faktur zakupowych,

  • Prowadzenie bieżących spraw administracyjnych,

  • Koordynacja okresowej wymiany odzieży roboczej pracowników Instytutu,

  • Doraźne wsparcie pozostałych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z zakupami / administracją,

  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE oraz urządzeń biurowych,

  • Terminowość i dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kategorii „B”.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wsparcie przełożonego oraz zespołu w procesie wdrażania i adaptacji,

  • Świadczenia socjalne.

O nas

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich – Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu,

interdyscyplinarna jednostka badawcza o znaczeniu międzynarodowym, zajmująca

się kompleksowymi badaniami nad pozyskiwaniem i przerobem naturalnych surowców włóknistych

oraz zielarskich, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów i Administracji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk „Aplikuj”.

Informujemy, że w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.