Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i administracji zasobami

NexoTech S.A.O firmie

  • Magazynowa 6, Luboń
    Luboń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NexoTech S.A.

Magazynowa 6

Luboń

Twój zakres obowiązków

  • Zakup materiałów i usług z kategorii indirect (głównie materiały techniczne, elektronarzędzia, sprzęt IT, sprzęt FTTH, sprzęt budowlany i specjalistyczny, sprzęt BHP).

  • Utrzymanie relacji z dostawcami oraz ocena okresowa dostawców.

  • Wyszukiwanie nowych dostawców jak również rozwiązań technologicznych.

  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych zamówień.

  • Składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją.

  • Komunikacja z dostawcami w zakresie reklamacji i usterek dostarczonych produktów.

  • Obsługa systemu do zarządzania zamówieniami, dostępami do modułów i rola administratora systemu.

  • Aktualizacja bieżącego asortymentu zasobów widocznych w systemie.

  • Koordynacja okresowej wymiany ubrań roboczych pracowników spółki.

  • Administracja zasobami i narzędziami pracy.

  • Koordynacja najmu nieruchomości spółki.

  • Weryfikacja i rozliczanie faktur zakupowych.

  • Cykliczne przygotowanie szacunków kosztowych.

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami innych wydziałów firmy.

  • Doraźne wsparcie pozostałych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zakupami

  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych

  • Doskonała znajomość obsługi komputera.

  • Doskonała organizacja pracy własnej i dokładność.

  • Dobre umiejętności analityczne.

  • Pewność siebie, komunikatywność, łatwość pracy w zespole.

  • Duża samodzielność w działaniu, energia i zapał do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników