Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów i Dostaw

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

PV POLAND sp. z o.o.

POL-AQUA SA

Warszawa

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z nieustannym rozwojem Firmy obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Osoby do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Określanie specyfikacji technicznej i warunków zakupów niezbędnych ze względu na planowane realizacje;
  • Ustalanie, planowanie i bieżąca aktualizacja zapotrzebowania produktowego;
  • Kompleksowa realizacja procedury zamówień;
  • Współpraca i kontakt z dostawcami materiałów, towarów i usług;
  • Monitorowanie ofert rynkowych, analiza cen, negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami;
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z procesami logistycznymi oraz zamówieniami;
  • Opracowywanie harmonogramu dostaw, transportu i realizacji zleceń oraz zarządzanie nim;
  • Współpraca Działem Realizacji i pozostałymi działami Firmy;

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku (mile widziane w doświadczenie w branży);
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane);
  • Znajomość co najmniej podstawowych zagadnień technicznych i gotowość do poszerzania wiedzy;
  • Samodzielność w działaniu i wielozadaniowość;
  • Dokładność, rzetelność i terminowość;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Zainteresowanie Sektorem OZE;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w silnie rozwijającej się branży OZE;
  • Dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A;
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne