Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów i Importu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • Jasielska 10, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą obecnych i poszukiwanie nowych dostawców,

  • Negocjowanie cen, warunków dostaw oraz umów handlowych,

  • Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie morskim, lotniczym i kolejowym,

  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentów do odprawy celnej, przygotowywanie danych do deklaracji przywozowych Intrastat,

  • Zapewnienie ciągłości dostaw i odpowiedzialność za ich terminowość,

  • Analiza rynku dostawców, rekomendowanie dostawców z uwzględnieniem generowania oszczędności w zakupach i jakości oczekiwanych usług / produktów

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Swobodna komunikacja w mowie i piśmie w języku angielskim, pozwalającej na prowadzenie rozmów i negocjacji,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami na rynku międzynarodowym,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP,

  • Ogólna wiedza z zakresu procedur związanych z importem, znajomość zagadnień prawnych i finansowych związanych z procesem zakupowym z rynków zagranicznych,

  • Umiejętność analizowania danych i nieszablonowe myślenie, samodzielność w poszukiwaniu informacji, wychodzenie z inicjatywą,

  • Bardzo dobra obsługa MS Office, w szczególności Excela.

To oferujemy

  • Kartę sportowo rekreacyjną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Opiekę medyczną,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Zgrany zespół,

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy