Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów i kooperacji

H.Cegielski - Poznań S.A.O firmie

H.Cegielski - Poznań S.A.

28 Czerwca 1956 r. 223/229

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych zgodnie z otrzymanym zapotrzebowaniem, specyfikacjami i dokumentacją techniczną

  • Rozpatrywanie i weryfikacja ofert, poszukiwanie alternatywnych dostawców, negocjowanie cen i opracowywanie zestawień, rekomendowanie rozwiązań

  • Kompletowanie dokumentacji

  • Przygotowywanie, negocjowanie oraz weryfikacja umów i zamówień na dostawy usług

  • Raportowanie bieżącej aktywności i sporządzanie analiz

  • Rozwój, utrzymywanie i budowanie trwałych relacji z obecnymi dostawcami

  • Rozwój bazy podwykonawców - prowadzenie ciągłego badania i analiz rynku w celu poszukiwania najkorzystniejszych dostawców

  • Właściwa organizacja i nadzorowanie procesu związanego z realizacją zamówienia w zakresie terminowości i jakości realizacji

  • Prowadzenie aktywnych działań w zakresie redukcji kosztów

  • Koordynacja oraz kontrola doboru dostawców

  • Współpraca z działem technicznym i planowania produkcji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zakupu usług kooperacyjnych

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość rynku producentów detali i konstrukcji metalowych, dostawców usług obróbki skrawaniem

  • Umiejętność czytanie dokumentacji technicznej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel i Word

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • perspektywę długoterminowej współpracy,

  • szereg rozwiązań rozwojowych (szkolenia, udziały w konferencjach),

  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,

  • premię regulaminową,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Sugestii Pracowniczych

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy